Aşil tendonu destekleri

Kronik veya akut irritatif koşullarda gerginlik ve gerilmeleri azaltmak için

medi aşil tendonu destekleri

Aşil tendonu destekleri ile güvenle ve ağrısız yürüyün

Aşil tendonu en güçlü tendonumuzdur. Attığımız her adımda kuvveti baldır kaslarından ayaklarımıza aktarır. Bu esnada, kendi vücut ağırlığımızın sekiz katından daha yüksek kuvvetlere karşı koyar. Tendon aşırı zorlanır veya yaralanırsa, her hareket acı verir. Aşil tendonu destekleri semptomları hafifletir ve yürüyüşünüzü stabilize eder.

Yumuşak bir Aşil tendonu desteğiyle "ayaklarınızın üzerinde hafifleyin"

Güvenle yürümek için sağlıklı ve stabil bir Aşil tendonu şarttır. Bu önemli tendon aşırı zorlandığında veya çok zayıf olduğunda, ağrı ortaya çıkar. Yanlış ayakkabılar, yaralanmalar veya ameliyatlar da kalıcı irritatif koşullara ya da bursitlere yol açabilir: Bu durumda her adım acı vericidir. Özel Aşil tendonu destekleri semptomları hafifletebilir ve hastaların güvenle tekrar ayağa kalkmalarına yardımcı olabilir.

Aşil tendonu destekleri özellikle aşildeki gerginlik ve gerilmeleri rahatlatır, tendonu korur

medi Aşil tendonu destekleri iyileşme sürecini hızlandırır. Ödem/şişlikleri azaltmaya yardımcı olmak için etkilenen bölgeye kompresif örgü ve silikon pedler ile masaj yaparlar. Destekle birlikte verilen topuk kaması, tendon için ekstra rahatlama sağlar. Elastik malzeme sayesinde destek tüm gün giyilebilir. Bir diğer avantajı ise yumuşak silikon peddir: Bu ped hassas bölgelere ekstra destek uygulayarak koruma sağlar. Clima Comfort özelliği desteklerin nefes almasını ve cilt dostu olmasını sağlar. Ter hızlıca dışarıya aktarılır ve buharlaşır. medi Aşil tendon destekleri ister ameliyattan, ister yaralanmadan sonra veya aşırı zorlama durumunda bir çorap gibi kolayca giyilir, oldukça elastiktir ve ağrıyı hafifletir.