Soft destekler

Sırt, kol ve bacaklardaki çeşitli şikayetler için kasları ve eklemleri rahatlatır ve stabilize ederler

medi soft destekler

medi soft destekler

medi desteklerin endikasyonları spor yaralanmaları ve eklem koşullarından spor aktivitelerine yönelik koruyucu desteklere kadar oldukça kapsamlıdır. meditasyon omuz, kol, el, diz ve ayaktaki ağrıları önemli derecede rahatlatabilir ve hareketliliği içerir.

medi desteklerin etki şekli

medi destekler özellikle yüksek giyme konforu, kullanıcı dostu olma ve kullanım amacına uygunluk ile öne çıkar. Yenilikçi medi ürünleri hareketliliği desteklemek, gerginlikleri azaltmak, işlevi kontrol etmek ve etkilenen eklemleri harekete geçirmek için etki eder. medi tarafından geliştirilen yenilikçi teknolojiler, buna büyük katkıda bulunur.

Hareket kısıtlılığına sahip birçok hasta, destekleri giymeyi zor bulur. Oldukça elastik örgü, bunu kolaylaştırır. Destekler normalde gün boyunca giyilir ve sadece uzun süre otururken ya da geceleri çıkarılır. Konfor Bölgesi teknolojisi, desteklerin cildi kesmemesini sağlar: Hassas kıvırma bölgelerindeki yumuşak yerler, tüm gün giyildiğinde bile desteğin konforlu olmasını sağlar. Sonuç: Eklem koşulları ve spor yaralanmalarında ağrı hafifler ve kendinizi iyi hissedersiniz.