Cilt bakımı

Rahatlatıcı kompresyon tedavisi için cilt bakım ürünleri

Rahatlatıcı kompresyon tedavisi için cilt bakım ürünleri

Bu özel bakım sayesinde cilt, damarlar aracılığıyla sıkılaşır

Ayaklardaki kuru ve çatlamış cilt birçok insan için bir tabudur. Ciltlerinin doğal dengesi bozulduğu için venöz bozuklukları olan hastalar bundan daha fazla etkilenir. medi cilt bakım ürünleri, kompresyon tedavisi ile uyumlu maddeler içerir. Özenli bir cilt ve ayak bakımından vücudun genel sağlığı da faydalanır.

 • medi day gel 150ml
  medi day

  Günlük cilt bakım jeli

 • medi night creme 150ml
  medi night

  Gece cilt bakım kremi

 • medi fresh Spray 100ml
  medi fresh

  Serinletici sprey

 • medi soft foam product picture
  medi soft

  Köpük losyon

Cildiniz için doğru bakım

medi day ile güne çok iyi bir başlangıç yaparsınız: Bakım jeli, kompresyon giysilerini giymeden önce gerilme hissini ve cildin hassasiyetini azaltır. Damar çeperlerini güçlendirir ve doku yapısını stabilize eder. Cilt bakım kremi medi night, rejenerasyonu artırır ve kompresyon giysileri çıkarıldıktan sonra gerilen cildi rahatlatır. medi cream foam başka bir medi cilt bakım ürünüdür. Epidermin pürüzsüz ve ipeksi olmasını sağlarken, silikon bantlı kompresyon giysileri için ilave tutuşa destek olur.

medi fresh sprey, ağır bacakları canlandırır. Spreyin kullanımı kolaydır: Yapmanız gereken sadece çorabın üzerine sıkmak - serinletici etkisi anında kendini gösterir. Uzun bir günün ardından, rahatlatıcı ve iltihapları önleyen ayak banyosu medi novee ile gevşer ve kendinizi iyi hissedersiniz.