Ayak bileği destekleri

Ayak bileği eklemi için etkili koruma

medi ayak bileği destekleri

medi ayak bileği destekleri ile adımlarınız daha sağlam

Ayak bileği eklemi, ayağı alt bacağa bağlar. Özellikle spor yaralanmalarına karşı savunmasızdır. Spor aktivitesinin sonuna doğru kaslar yorulduğundan, burkulma ve bağ zedelenmelerine(hatta yırtılmalarına) daha müsait hale gelir. Özel destekler eklemi stabilize eder ve zorlu durumlarda ayak bileğini korur. Bir yaralanmanın ardından şişliğin inmesini ve rejenerasyonu hızlandırırlar.

Yaralanmaları önler ve eklemi stabilize ederler

Ayak bileği destekleri irritatif koşulları giderir ve aynı zamanda alçıya alınmasına ihtiyaç duyulmayan kırıkların tedavisinde de kullanılır. Kompresif örgüleri ve entegre masaj pedleri ile modern ayak bileği destekleri kan dolaşımını iyileştirir. Bu da ödemi azaltabilir.

Ayak bileği destekleriyle eski formunuza daha hızlı kavuşun

medi destekleri spor ayakkabılarda da kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Elastik ve nefes alabilir malzeme nemi hemen emer ve desteğin yüzeyine aktararak orada buharlaşmasını sağlar. Anatomik kavrama,giyimi daha konforlu hale getirir. Ayak bileği eklemindeki post travmatik, post operatif veya kronik irritatif koşullar medi desteklerle tedavi edilebilir.