Giyme ve çıkarma destekleri

medi kompresyon çoraplarını kolay giyme ve çıkarma

Giyme ve çıkarma destekleri

Giyme ve çıkarma destekleri kompresyon çoraplarının kullanımını kolaylaştırır

Bir kompresyon giysisi, ikinci bir cilt gibi bacağa yerleşmesi ve bütün etkisini göstermesi için tam olarak oturacak şekilde giyilmelidir. medi Butler giyme destekleri, kompresyon giysilerinin giyilmesini kolaylaştırmak için geliştirilmiştir: Sadece hareketi kabiliyeti kısıtlı kişiler için değil, her kullanıcı için büyük destek sağlar.

medi Butler nasıl kullanılır

medi Butler kullanımı oldukça kolaydır; Önce kompresyon giysisi çerçevenin etrafına geçirilir. Bu, çorapları önceden açar ve ayak zahmetsizce içine geçirilebilir. Ayak parmakları ve topuk tam oturacak şekilde ayarlandıktan sonra, dönüşümlü olarak medi Butler'ın kolları çekilip bırakılarak çorap yavaş yavaş bacağa geçirilir.

medi giyme destekleri çeşitli modeller halinde mevcuttur. Üç farklı kol uzunluğunda (kısa, uzun, yüksekliği ayarlanabilir) mevcut olduğu için her bedene uygun, doğru medi Butler modelini bulmak mümkündür.

Big Butler, geniş baldırlı veya bacak ödemi olan hastalar için tasarlanmıştır: Kompresyon giysilerini geniş baldırlara giymek çoğunlukla zor olduğundan, bu giyme desteği özellikle büyük destek sağlar.

Kompresyon giysileri olmadan seyahat etmek istemeyenler için medi'nin Travel Butler ürünü mükemmel bir yol arkadaşı olacaktır: Bu giyme desteği ayrı olarak taşınabilir ve bavula rahatça sığar.

Kompresyon giysilerine yönelik giyme desteklerinin yanı sıra kompresyon külotlu çorapları için de bir modelimiz mevcuttur: Pantyhose Butler iki etriyeye sahiptir ve külotlu kompresyon çoraplarını giymek için ideal bir yardımcıdır.

Dahası da var: medi Butler Off, kompresyon giysilerini kıvırmadan ve fiziksel efor sarf etmeden çıkarmanızı sağlar.