Tabanlıklar

Ayak sorunlarının tedavisi için

Tabanlıklar

medi tabanlıklar

Genellikle tabanlıklara ayaktaki ağrıyı azaltmak, topuk dikeni, halluks valgus gibi ortopedik deformiteleri düzeltmek için ihtiyaç duyulur. medi igli tabanlıklar kişiye özel ayarlanabilir ve birçok endikasyon için kullanılabilir. Tabanlıklar kayak, koşu, golf ya da futbol gibi sporlar için de faydalı olabilir: Güç iletimini iyileştirir ve antrenman başarısını artırırlar.

Ortopedik tabanlıkların etki şekli

Ortopedik tabanlıklar ağrıyı hafifletebilir, uzun vadede deformiteleri düzeltebilir ve ayak kaslarını harekete geçirebilir. Bunun anlamı öncelikle giyilmelerinin daha konforlu olması ve ayrıca halluks rigidus veya topuk dikeni gibi ayak sorunları için mümkün olan en iyi bakımı sunmalarıdır. Güç iletimini iyileştirmek ve belirli hareket dizilerini optimize etmek için kayak, golf veya futbol gibi bir dizi spor aktivitesine özel ortopedik tabanlıklar da geliştirilmiştir. Böylece antrenman başarısı daha da iyileştirilir ve daha hızlı bir rejenerasyon sağlanır.

Medikal ve/veya sportif nedenlerden dolayı tabanlık giyilmesi gerekiyorsa, medi bunun için igli karbon tabanlık serisiyle doğru tabanlıkları sunar. Klasik ayakkabı giyenlerin ihtiyaçlarını da karşılar: Oldukça ince oldukları için ortopedik tabanlıklar modaya uygun ayakkabılar ve yüksek topuklularla birlikte kullanılabilir - böylece gündelik yaşantınızdaki tarzınızı bozmazlar.

igli karbon tabanlık, etkileşimli ve geleneksel etki şekillerini benzersiz bir tabanlık sisteminde birleştiren dinamik ve oldukça esnek bir medikal üründür. Ayağın yanlış pozisyonlanmasını düzeltir,lokomotor sistem üzerindeki stresi azaltır biyomekaniği optimize eder. igli serisi size tabanlık tedavisindeki tüm yeni seçenekler için erişim sunar. Her tabanlık, ayağın tabanını uyaran postingler (ekleme/post) sayesinde kişiye özel ayarlanabilir, ihtiyaç duyulan yere takılabilir ve tedavi sırasında hızlı bir şekilde yeniden konumlandırılabilir.

Karbon tabaka

Son derece hafif ve ince karbon tabaka, tüm biyomekanik hareket örüntülerine izin veren ve aynı zamanda mümkün olan en yüksek üç boyutlu stabiliteyi garanti eden özel kesimlere sahiptir.

Eklentiler (post)

Eklentiler (post) karbon kısma Velcro ile sabitlenir ve böylece ihtiyaç duyulan her yere yerleştirilebilirler. Farklı boyut ve yüksekliklerle tabanlığın kullanıcının ihtiyaçlarına göre kişiye özel ayarlanmasını sağlarlar.

igli karbon tabanlıkların faydaları: