Ayak bileği destekleri

Hasarlı eklem için nokta atışı ve güvenilir destek

medi ayak bileği destekleri

Ayak bileği eklemi için koruma ve stabilite

Koşma ve topla oynamayı kapsayan sporlar oldukça popüler hobilerdir; ancak yaralanma potansiyeli de barındırırlar. Bağ yırtıkları özellikle ayak bileğinde gerçekleşir. Bu eklem, ayağı baldıra bağlar. Asıl yaralanmayı genellikle kronik instabilite takip eder. Medi ayak bileği destekleri ayağı hareketsiz kılar. Modele bağlı olarak mobilizasyon evresinde de kullanılabilir ve eklemin eskisi gibi geniş bir hareket aralığına sahip olması için yeniden düzeltilmesine yardımcı olurlar.

Konforlu ve etkili - ayak bileği destekleriyle tedavi

Ayak bileği destekleri hasarlı eklemi immobilize eder, ağrı ve şişlikleri azaltır. İçerisindeki stabilizasyon desteği ile sabit bir duruş sağlar. Yaralanmanın türüne bağlı olarak fizyoterapi veya sporlar, orijinal hareketlilik yeniden kazanılana kadar hareketliliğin, koordinasyonun ve gücün artmasına yardımcı olur.

Ayak bileği destekleri farklı endikasyonlar için iyileşmeyi destekler

Ayak bileği destekleri farklı koşulların neden olduğu semptomları azaltır. Eklem burkulması, kas gerginliği veya bağ yırtıkları için kullanılırlar. medi ayak bileği destekleri aynı zamanda kronik instabilite durumunda eklemi destekler ve ameliyatlardan sonra gerilim ve gerginlikleri azaltır.