Medikal kompresyon giysileri

Venöz problemler, lipödem, lenfödem ve tromboz profilaksisi için destekleyici tedavi

medi kompresyon giysileri

Benim için doğru olan kompresyon çorabı hangisi?

Problemlerin şiddeti, gerekli basınç seviyesini belirler. Dört farklı basınç sınıfında üretilebilen kompresyon çorapları yetkili bayilerden temin edilebilir. Venöz problemin yerine ve şiddetine bağlı olarak farklı uzunluklarda kompresyon çorapları kullanılır

İdeal kompresyon giysisi

Ürün yelpazesi diz altı, diz üstü ve  külotlu çorapların yanısıra e rkekler ve hamile kadınlar için farklı modeller de mevcuttur. Kompresyon çoraplarının giyilmesi kişiler tarafından genellikle pek keyifli karşılanmaz. Doğru oturan bir çorabı giymek için hemen fark edilen bir rahatlama etkisi yaratır ve etkili için gerçek bir tedavi sunar.

Dikkat: Destek çorapları ve destek külotlu çorapları medikal kompresyon giysilerinden farklıdır. Destek çorapları sadece sağlıklı damarlara sahip kişiler için uygunken, medikal kompresyon  çorapları doktorlarca reçete edilir ve medikal ürün satıcıları tarafından gereklidir.

Şık bir kompresyon çorabını giymek iyi hissettirir

"Kompresyon çoraplarının çirkin ve rahatsız lastik çoraplarla kıyaslanarak küçümsendiği zamanlar çok geride kaldı: En şeffaf materyalden ve muazzam çeşitlilikteki moda renklerden üretilen mediven kompresyon çorapları artık modaya uygun günlük çoraplarınıza benziyor.

medi, kompresyon tedavisini kolaylaştırmak için aynı zamanda kompresyon giysisi giyme desteği de sunar: Küçük gündelik yardımcınız medi Butler,kompresyon giysisini germe işini üstlenerek giyim kolaylığı sağlar."