El-bilek destekleri

Doğru stabilizasyonla rahatlama ve hareketin yeniden kazanılmasını sağlar.

medi el-bilek destekleri

medi el- bilek destekleri ile hızla "iyileşin"

Ellerimiz kemik, kas ve tendonlardan oluşan karmaşık yapılardır. Herhangi bir nedenden ötürü el bileğinin dinlendirilmesi gerekebilir. Bileğin aşırı zorlanması tahrişe ve tenosinovite yol açar. İşte medi el-bilek destekleri size burada yardımcı olur: Ön koldaki tendon ve kaslara özel bir basınç uygular. Bu şekilde kas sistemindeki gerginlik ve gerilmeleri rahatlatır ve ağrıyı hafifletir.

Bilek destekleri birçok semptomu rahatlatır

Destekler bileği ve/veya başparmak kökündeki eklemi belirli süreliğine hareketsiz kılar. Medikal tanıya bağlı olarak rahatlatıcı, destekleyici ve stabilize edici etkiye sahip olabilirler. Destekler aynı zamanda yaralanmalar veya ameliyat sonrasında eklem rejenerasyonunu da destekler.

medi bilek destekleriyle kendinizi iyi hissedin

medi bilek destekleri, çok farklı klinik tablolar için kullanılır. Örneğin, eklem üzerinde gerçekleştirilen bir ameliyat sonrasında gerginlikleri ve gerilmeleri azaltır ve böylece rejenerasyon evresi sırasında ele hareketlilik kazandırırlar. Artrit ve osteoartrit semptomlarını hafifletir, kronik olarak tahriş olmuş veya burkulmuş bilekleri rahatlatırlar. Antibakteriyel malzeme ile dirsek kıvrımındaki özel kumaş ve tutturucu tasarımı, desteğin rahatça oturmasını sağlar. Bu da medi desteklerin uzun süre giyildiklerinde dahi konforlu kalmasını sağlar.