Diz destekleri

Diz için rahatlama ve stabilizasyon

Diz destekleri

Diz destekleri ağrının azalmasına yardımcı olabilir

Diz oldukça hassas bir eklemdir ve bir dizi bağ onun sorunsuz bir şekilde çalışmasından sorumludur. medi destekler, kullanıcının diz hareketlerini ağrı ve acıyı en aza indirerek devam ettirmesini sağlar.

Güvenli kavrama ve daha iyi kan dolaşımı için diz destekleri

Diz içindeki ve çevresindeki ağrı genellikle yüksek gerginlikten kaynaklanır. Bunlar sadece tekrar eden hareketlerle değil, aynı zamanda spor aktiviteleriyle de tetiklenebilir. Uzun süre oturmak veya diz çökmek suretiyle diz bağlarını geren kişiler genellikle diz eklemi ağrısından muzdarip olur.

medi diz desteklerini kullanmak bu ağrıyı hafifletebilir. Diz eklemi instabilitesi, eklem efüzyonu, şişlik, irritatif koşullar, osteoartrit, artrit veya diz ağrısından muzdarip olanlar bunu bir destek giyilmesi gerektiğine karar verebilecek olan doktorları ile görüşmelidir.

medi medikal destekleri; giyme konforu, kullanıcı dostu olma ve kullanım amacına uygunluk ile öne çıkarlar. Tetik noktalarının oluşmamasını sağlarlar. Bunlar, başlangıçta kalıcı olarak kasılan ve daha sonra kısalan dış uyluk kasının aşırı zorlanmasından kaynaklanır.

medi diz desteği giymek, güvenli kavrama ve daha iyi kan dolaşımı sağlar. Diz desteğinin kompresif örgüsü eklemi rahatlatır ve stabilize eder. Eş zamanlı kas sistemi masajı, ağrıyı hafifletebilir. Nefes alabilir ve cilt dostu malzemelerin işlenmesi ve kullanımıyla yüksek giyme konforu sağlanır.

Entegre silikon halka, diz kapağını rahatlatır.Clima Fresh ve Clima Comfort özellikleri sayesinde nefes alabilir ve antibakteriyel malzemeler nemi hızlı bir şekilde yüzeye aktarır Böylelikle terleme önemli ölçüde azalır. Ayrıca kaymayı önleyen sistem, desteği bacağın üzerinde sağlam bir şekilde tutar - buna rağmen büyük bir çaba sarf etmeden uygulanabilir ve çıkarılabilir.