Dirsek destekleri

Gerginlik ve gerilmeleri nazikçe rahatlatır ve dirsek eklemini destekler

medi dirsek destekleri

Dirsek destekleri ile harekete geçin

Dirsek eklemi bükebildiğimiz, düzleştirebildiğimiz ve döndürebildiğimiz bir eklem olarak ön kolu üst kola bağlar. Dirsek yazı yazma, spor yapma veya ağır nesneleri kaldırma gibi en kolay hareketlerden en zorlu hareketlere kadar günün her anında kullanılır. medi dirsek destekleri kolu dinlenme konumunda tutar ve bir yaralanmanın ardından iyileşme sürecini destekler.

medi dirsek destekleri ne zaman kullanılır?

Hemen her harekette payı olduğu için dirseğin becerileri günün her anında sınanır. Araba kullanırken, bilgisayar başında çalışırken veya koltukta dinlenir ya da kitap okurken - bir şeyleri tutarak, kaldırarak, destekleyerek veya çekerek dirseği her zaman kullanırız. Spor aktiviteleri devreye girdiğinde ise bu gerginlik artar.

Spor yaparken, ameliyat sonrasında veya gündelik yaşamda dirsek destekleriyle daha çabuk forma girin

"Dirsek ağrılarının birçok farklı nedeni vardır ve her yaştan kadın ve erkeği etkiler. Bu nedenler hatalı kullanım veya aşırı zorlamadan iltihaplanmaya ya da kaza sonrası yaralanmaya kadar uzanır. Muhtemelen en çok bilineni ise ""tenisçi dirseği"" diye de bilinen tendon köklerindeki iltihaplanmadır. Sadece atletler değil, çalışan kişiler veya müzisyenlerde bile kolaylıkla görülebilir. Diğer klinik tablolar ise osteoartritte eklem iltihabı ve kronik ya da ameliyat sonrası irritatif koşullardır.

medi dirsek destekleri ağrıyı hafifletebilir, şişliği azaltabilir, eklemleri ve kasları rahatlatıp stabilize edebilir. Entegre masaj pedleri ve kompresif örgü iyileşmeyi hızlandırır. Destek bir kayış yardımıyla kişiye özel olarak kolay takılabilir. Dirsek kıvrımındaki hatları anatomik olarak belirlenmiş özel örgü ve şekli ile giymeyi konforlu hale getirir."