Ayak bileği ve ayak destekleri

İncinmiş ayak için sağlam koruma

medi ayak bileği ve ayak destekleri

medi ayak bileği ve ayak ortezleriyle güvenle "toparlanın"

Ayak bileği ve ayak destekleri, klasik alçılama yöntemine göre modern ve konforlu bir alternatiftir. Günümüzde birçok vaka bir destek kullanılarak tedavi edilebilmektedir. medi ayak bileği ve ayak destekleri, burkulmuş eklemleri stabilize edebilir veya örneğin bir bağ yırtığından sonra ayak bileğini burkulmaya karşı koruyabilir

Kullanımı kolay, etkili ve konforlu

Bir yaralanmadan sonra ilk olarak ayak hareketsiz hale getirilmelidir. medi ayak bileği ve ayak desteği bunun için özellikle uygundur. Örneğin Aşil tendonu yırtığı veya kırık sonrasında iyileşme sürecini hızlandırırlar. Klinik tabloya bağlı olarak ayağı stabilize eder ve sabitler ya da hastanın adım adım hareketliliğini geri kazanmasına yardımcı olurlar.

Kişiye özel uygulama ve kolay kullanım için desteği çıkarma

Alçı bacak üzerinde haftalarca kalır ve doktorun ayağı muayene edememesine, hastanınsa yıkayamamasına neden olur. Ancak yenilikçi medi ayak bileği ve ayak destekleri sayesinde, her ikisi de artık mümkün: desteklerin giyilmesi ve tekrar çıkarılması kolaydır. Doktor yaranın bakımını/tedavisini sorunsuzca devam ettirebilir ve kişisel hijyen çok daha kolay sağlanır.